Космічно, феєрично та пізнавально – ось лише деякі відгуки учасників «Свята батьківства»

Космічно, феєрично та пізнавально – ось лише деякі відгуки учасників «Свята батьківства»

Неймовірна атмосфера, нові знайомства, цікаві тренінги, захоплюючі майстер-класи – далеко не усі цілі, які ставила перед собою команда «Території мам», готуючись до цьогорічного свята. Результати перевершили всі очікування. За це окрема подяку координатору «Свята батьківства», активному члену ГО «Територія мам», перинатальному психологу Вікторії Вітер.

Дрес-код. Віддаючи дань тим подіям, що сьогодні відбуваються у нашій країні, та сплеску національної ідентифікації себе як щирих патріотів, цього разу вперше ми запровадили дрес-код – вишиванку. І це створило неймовірну атмосферу та гарні фото-світлини.

Танці, співи. Яке ж свято без творчих виступів? Чудові дітки із дитячого колективу «Джерельце» (керівник Лисак Марія Володимирівна, концертмейстр Окружко Олена) Вінницького палацу  мистецтв дітей та юнацтва запалили усіх відвідувачів своєю дитячою енергією. І, звичайно, активні слінгоматусі (керівник Ксенія Павловська) щоразу додають «Святу» неймовірного відчуття сімейності. Адже, що може бути краще ніж споглядання за танцюючою мамою, в слінгу якої сидить щасливий малюк! Порадували своїми виступами також дітки-вихованці фітнес-студії «Зумба» та відвідувачі фітнес-студії “Fit Curves”.  Центр розвитку дитини «Смайл» знову доповнив свято своєю «родзинкою» та порадував нас своїм яскравим флешмобом.

Лекції та інформаційні семінари. Ми намагались підібрати ті теми, які реально сьогодні турбують батьків, а саме: «Роль батька під час виховання доньки та матері - у вихованні сина» (Алла Матус, психолог), «Як бути успішною та жвавою слінгомамою?» (Ксенія Павловська, слінгоконсультант, активна слінго-мама), «Секрети успішних партнерських пологів» ( Вікторія Вітер, перинатальний інструктор, психолог),        «Хай із мрії музика росте» ( танцювально- рухова терапія) (Олена Мельничук, психолог), «Годуємо любов'ю з народження. Секрети гармонійного завершення грудного вигодовування»(Ольга Стецюк, консультант з грудного вигодовування), «Сексуальне виховання дитини: як і коли» (Сніжана Дімітрова, психолог), «Сонце, море, відпочинок: як організувати із дітьми та що покласти до аптечки»(Богацька Анна, педіатр, неонатолог), «Попередження мовленнєвих порушень у дітей раннього та дошкільного віку» (Альона Король, логопед), «Сучасна сім'я: доповнюємо стиль різноманітними аксесуарами» (Світлана Теренчук, дизайнер одягу, власниця авторської дизайн-студії), «Надання першої медичної допомоги немовлятам та дітям дошкільного віку» (Юрій Марценюк, інструктор Товариства Червоного Хреста України). Висловлюємо щиру подяку усім тренарам, які долучились до «Свята» та надали роботу нашим мізкам)))

Творчі майстер-класи. Цього року поляна творчості рясніла новинками та цікавинками: «Орігамі: мистецтво складання фігурок з паперу» для діток 7-12 років (Людмила Заєць), «Виготовлення сімейної фоторамки із макаронних виробів» (Анна Джуринська), «Незвичний майстер клас: писання маком» (Катерина Білокурська, майстер), «Світ чарівності та краси – квілінг» (Юлія Пугач), «Килимочок із камінчиками” (Світлана Мелобенська, керівник «Майстерні Галькопластики»), «Незвичайні квіти - квіти із цукерок» (Людмила Мороз, майстер), Майстер — клас з сухого валяння від студії «Арт- Войлок» ( Катерина Артіщева, майстер), Промо-урок із ейдетики від центру розвитку дитини «Смайл» (для дітей 4-7 років), «Сімейна квітка почуттів. Мандала» для дітей з батьками (Анна Хіля, майстер),  «Картина з імбирного печива «Моя сім'я» (Тетяна Муханова, майстер). Висловлюємо щиру подяку усім майстрам, які долучились до свята та дозволили переконатись нашим діткам, що красу можна створювати своїми руками і для цього потрібно лише бажання!

Експрес-фотосесія. Поринути на мить у атмосферу української сільської хатинки з тином, доповнити образ солом’яним капелюхом та люлькою, малечі погойдатись на усіма любимому конику-качалці дозволила на «Святі» студія «Light Street Production». Дякуємо усій дружній команді, а особливо фотографу Катерині Поляковій за активну участь та за чудову нагоду зробити сімейні знімки в справжньому українському стилі.

Показ. Вихованці модельної студії «Princess» в костюмах від агенства прокату «Kokopolli» дефілювали на «Святі» як справжні моделі. Дитяча посмішка, яскраві костюми, впевнені кроки – усе це зробило дитячий показ справжнім шоу.

Конкурси, розваги. Дякуємо нашим постійним партнерам – агентствам «Джем» та «Фанти», які щоразу не дають діткам нудьгувати та запрошують до різноманітних активностей. Також уже вкінці свята.

Hand-made виставка. Усі відвідувачі свята могли не лише насолодитись перебуванням у колі сім’ї на нашому святі, а й вибрати подарунок ручної роботи. На святі були представлені мило ручної роботи, подарунки, в’язані речі, гончарні вироби та багато іншого.

Аквагрим. Неймовірні образи нашим діткам допомагали створювати майстри Людмила Мороз та Людмила Радковська.

Ведуча. Цьогорічну атмосферу свята доповнила чудова ведуча Наталія Чернега. Її слова, постійний контроль за усіма виступами, фінальна пісня «Батьки мої» додали цьогорічному «Святу» особливості.

Генеральні партнери. Цьогорічне свято не вдалося б без фінансової підтримки медичного центру «Медівін» та сімейного центру «Дитяча планета». Дякуємо, що підтримуєте такі важливі соціальні проекти у нашому місті.

Партнери і просто друзі. Висловлюємо щиру подяку компанії «Рудь» та «Ласунка»,  ТМ « Мустела», компанії «Аленка» , стоматологічній  клініці «Дент Лайф», соціальній мережі «Мамаклаб», фестивалю психології розвитку «Живи», центру  розвитку «Смайл», Агентствам  по організації свят «Джем» та «Фанти», ТМ «Небесна криниця», студії декору «Шарлін Дісе»,  танцювальному фітнесу  «Зумба», ГО "Сімейний клуб", дитячому розвиваючому центру "Навчалочка", журналу "Твой малыш", які надали нам дуже гарні сімейні резолюції, галереї « Інтершик» . Ми вдячні усім, без кого не було б цьогорічного свята.

Звичайно, гості. Все це ми робимо для вас, любі наші друзі, гості та відвідувачі свята. І приємно щоразу спостерігати все більшу кількість, а особливо, більшу кількість чоловіків. І приємно було чути, що захід був пізнавальний, інформаційний, закликав до роздумів і об'єднав коло однодумців. Віримо, що це треба повторювати!

Зв'язані матеріали

comments powered by Disqus