Освітній форум "Сімейна освіта для "нових" дітей"

Освітній форум "Сімейна освіта для "нових" дітей"

1 жовтня 2016 року у м. Вінниця на Європейській площі пройшов Перший Вінницький освітній форум «Сімейна освіта для «нових дітей», організаторами якого виступили ГО «Територія мам», БФ «Подільська громада» та «Сімейна школа економіки» за підтримки Вінницької міської ради. Впродовж форуму паралельно працювали 5 локацій:

1) інформаційний простір, де були підняті найактуальніші проблеми в галузі освіти, 

2) «печа-куча», де експерти ділились своїми знаннями та досвідом про навчання дітей, починаючи ще з перинатального періоду і закінчуючи вибором майбутніх професій, 

3) виставка-презентація позашкільних освітніх центрів, які сьогодні працюють у м. Вінниця, 

4) зона майстер-класів, де усім відвідувачам пропонували поринути в світ творчості та краси під пильним керівництвом досвідчений майстрів, 

5) інтерактивна зона, де батьки мали можливість висловити свої думки з приводу того, які вони вбачають сьогодні проблеми в системі освіти, а також запропонувати власні шляхи їх вирішення (аналіз відповідей буду в окремій статті).

Організатори намагались зробити так, щоб кожен, хто завітав на Європейську площу, знайшов для себе щось цікаве та корисне, адже окрім цікавих локацій, була облаштована чудова фотозона на шкільну тематику, проводились сімейні квести та театри-експромти, на захід завітали справжні поліцейські, яких вмить оточили з усіх сторін і діти і дорослі, а також розігрувались цінні призи від партнерів заходу.

Чудовим завершенням Першого Вінницького освітнього форуму для відповідальних батьків «Сімейна освіта для нових дітей» стало грандіозне хімічне шоу від Донецького національного університету ім. Стуса.

Фотозвіт свята

comments powered by Disqus