Говоримо правильно із логопедом Альоною Король

Говоримо правильно із логопедом Альоною Король

12 червня 2018 року відбулась чергова зустріч в рамках проекту "Разом з мамою". Цього разу своїми знаннями, професійним досвідом та секретами для розвитку мовлення дітей ділилась з учасницями чудова Альона Король, логопед, викладач ВДПУ, засновниця клубу "LogoClub Школа логопеда Альони Король".

Познайомившись та озвучивши свої запити щодо теми "Мовлення діток", учасниці поринули у світ логопедії з Альоною Король.

Говорили про:

- Як навчити дитину вимовляти звук [р]?

- Які ще звуки можна назвати «проблемними»?

- Які предмети можуть допомогти батькам у роботі над розвитком мовлення дитини?

- Чи викликають затримку мовлення планшети, комп’ютери, телевізори?

- Коли та в яких випадках варто звернутися до логопеда?

Під час майстер-класу Альона  провела ЕКСПРЕС ЛОГОПЕДИЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ МОВЛЕННЯ КОЖНОЇ ДИТИНИ, які прийшли на зустріч з матусями та допомогла матусі з’ясувати:

- Чи достатньо розвинене мовлення дитини? 

- Чи потрібна дитині допомога логопеда?

- Що можна зробити вдома, щоб покращити мовлення малюка?

Відгуки учасниць після зустрічі:

Тетяна Тульчій, мама 2- х діток 6 і 8 років: "Побувала сьогодні на майстер-класі "Говоримо правильно із логопедом Альоною Король". Було корисно почути від професіонала зрозумілою мовою про складні речі щодо мовлення, звуків та граматики! Нажаль, своїх діток не змогла взяти з собою, але для них придбала подаруночок: "Мовленнєва картка з картинками". Тепер буду з ними працювати сама...

Адже правильна вимова - це запорука успіху в житті!

Дякую @terytoriia_mam та @valyushka_tkachuk за організацію та за вашу безінну роботу!

Також дякую @logoped_logoclub за такий чудовий майстер-клас!"

Вікторія Ліпська, мама 3-діток,3, 6 та 11 років, член ГО "Територія мам", консультант з питань грудного вигодовування: "Альона - профі своєї справи. Велика подяка за роз'яснення ситуації, яка безпосередньо стосується нашого середнього хлопчика. Також дякую Валентині за те, що завжди збирає цікавих людей, особливо мам, навколо себе".

Учасниці зустрічі

Ми ж в свою чергу, висловлюємо щиру подяку Альоні Король за можливість поспілкуватись, а також Вінницькій центральній бібліотеці ім. Бевза за гостинний прийом. 

Також повідомляємо, що формуємо групу на наступну зустріч в рамках проекту "Коло мам" і знову з Альоною Король! Реєстрація та подробиці тут 

comments powered by Disqus