Про нас

Вінницька обласна громадська організація "Територія мам" була створена влітку 2012.

Напрямки діяльності:

  • вирішення проблем сім'ї дітей сиріт,
  • обмін інформацією та досвідом між молодими мамами Вінницької області та за її межами,
  • сприяння правовій підтримці щодо захисту прав і свобод молодих мам,
  • участь у підвищенні професійного рівню молодих батьків - членів організації шляхом організації для них тренінгів, конференцій, семінарів та інших читань,
  • сприяння реалізації можливостей молодої мами чи тата,
  • сприяння підвищенню ролі батьківства у вирішенні соціальних питань

Місія організації: Ми творимо гармонійне середовище для молодих батьків, що бажають розвиватись та навчатись.

Правління

Ткачук Валентина
Мама чудової донечки Олександри, голова правління ГО «Територія мам». Активна та цілеспрямована людина. В квітні 2011 року створила клуб для мам «Територія мам», що зараз діє вже як громадська організація. Молода мама, яка цікавиться проблемами таких же матерів і намагається зробити їх життя насиченішим та яскравішим. Девіз по життю: «Вір у мрію, у неї є одна особливість – здійснюватись»
Соляр Тетяна
Мама чудової донечки Катерини, заступник голови правління ГО «Територія мам». Юрист за освітою, професіонал у своїй справі, людина, що готова прийти на допомогу та проконсультувати у тих питаннях, в яких вона компетентна.
Черната Катерина
Мама двох чудових діток Назара та Анастасії, заступник голови правління ГО «Територія мам». Креативна, енергійна, вольова та комунікативна, педагог за освітою і за покликанням, випромінює любов до дітей. Щиро вважає, що чужих дітей не буває.
Вітер Вікторія
Перинатальний психолог, член  ГО «Територія мам». Активна та цілеспрямована людина, що завжди рухається вперед і не зупиняється на досягнутому. Постійно підвищує свій рівень кваліфікації. Брала активну участь в організації "Свята батьківства".
Стецюк Ольга
Мама чудового хлопчика Остапчика,  член ГО «Територія мам». Креативна та цілеспрямована людина, спілкування з якою залишає тільки масу позитиву. Консультант з грудного вигодовування, яка готова ділитися своїми знаннями та досвідом. Координує проект "Акція-свято в підтримку Всесвітнього тижня грудного вигодовування"

Наша команда

Ткачук Валентина
Мама чудової донечки Олександри, дружина, донька, внучка, голова правління ГО «Територія мам». Активна та цілеспрямована людина. В квітні 2011 року створила клуб для мам «Територія мам», що зараз діє вже як громадська організація. Молода мама, яка цікавиться проблемами таких же матерів і намагається зробити їх життя насиченішим та яскравішим. Девіз по життю: «Вір у мрію, у неї є одна особливість – здійснюватись»
 
Соляр Тетяна
Мама чудової донечки Катерини, донька, внучка, заступник голови правління ГО «Територія мам». Юрист за освітою, професіонал у своїй справі, людина, що готова прийти на допомогу та проконсультувати у тих питаннях, в яких вона компетентна.
 
Черната Катерина
Мама двох чудових діток Назара та Анастасії, дружина, донька, внучка, заступник голови правління ГО «Територія мам». Креативна, енергійна, вольова та комунікативна, педагог за освітою і за покликанням, випромінює любов до дітей. Щиро вважає, що чужих дітей не буває.
 
Вітер Вікторія
Перинатальний психолог, член ГО «Територія мам». Активна та цілеспрямована людина, що завжди рухається вперед і не зупиняється на досягнутому. Постійно підвищує свій рівень кваліфікації. Координує проект "Свято батьківства".
 
Стецюк Ольга
Мама чудового хлопчика Остапчика,  член ГО «Територія мам». Креативна та цілеспрямована людина, спілкування з якою залишає тільки масу позитиву. Консультант з грудного вигодовування, яка готова ділитися своїми знаннями та досвідом. Координує проект "Акція-свято в підтримку Всесвітнього тижня грудного вигодовування"
comments powered by Disqus