Перший сімейний бал «Під звуки вальсу» у м. Вінниця відбувся!

12 травня в ТРЦ «Анастасія» відбувся перший сімейний бал «Під звуки вальсу», присвячений святкуванню Дню Матері. Організаторами цього чудового дійства стали ТРЦ "Анастасія" anastasiya.vn.ua , дитячий магазин "Антошка", клуб для мам "Мамаклаб" mamaclub.ua і "Територія мам".

Партнери нашого свята - танцювальна студія «Олімпія», художній керівник Пашинін Андрій Сергійович, магазин музичного обладнання «Music Prestige», магазин вечірнього жіночого одягу “Dress Room”, власник Андрій Рєпула, світ повітряних кульок «Шародеи», та магазин жіночого одягу «Jovanni», фотограф Вікторія Щеголькова.

Спонсори:

  • Виномаркет «Wine Time»,
  • магазин “Італійська білизна” (2-й поверх, бутік №210),
  • екологічна косметика (3-й поверх),
  • магазин чоловічого одягу “Masimar”,
  • магазин “Елітна біжутерія”,
  • магазин взуття “Еlite shoes”,
  • ТМ “СанКруа”.

Бал..! Яке чарівне слово. Перед уявою відразу постають дами в чарівних сукнях та кавалери в костюмах. І дійсно… близько 16.00 в залі почали з’являтись сімейні пари, усі прекрасні та неперевершені. До офіційного початку гості мали змогу насолодитись бокалом білого вина від спонсору «Wine Time», а маленькі принци та принцеси вдосталь насолодитись грою в кульки, яких на святі було вдосталь.

Зазвучали слова ведучих і захід розпочався. Звичайно, розпочався наш віденським вальсом у виконанні призерів міських, обласних та всеукраїнських змагань із танцювальної студії «Олімпія» Антонюк Олег та Стрижова Катерина. А цікавий МК із основ повільного вальсу провів художній керівник цієї ж студії Андрій Пашинін, після чого усі присутні закружляли під чарівні звуки мелодійного вальсу. Приємно було те, що танцювали усі – від найменших до найстарших (до речі були пари віком за 70 років).

Розважальна програма теж набирала своїх обертів. Для початку сімейним парам був запропонований конкурс із кульками, кульмінацією якого стало те, що кулька між парою повинна була лопнути!

Дуже гарним продовженням вечора стало освідчення татусів своїм коханим, у відповідь за що вони отримали запальний танець від своїх матусь. Дуже гарні слова кохання звучали, а один із учасників навіть заявив, що хвилюється, як у перший раз.

Свою винахідливість сімейні пари також демонстрували у танцювальному конкурсі на газеті. Учасникам пропонувалось 5 мелодій, після кожної газета складалась вдвічі. Був тут і «політ ластівки», і запригування на спину, і, навіть, роззуті ноги! Все пройшло весело і забавно!

Не залишились осторонь і наші маленькі учасники. Для них був запропонований танцювальний конкурс, де всі-всі-всі прийняли участь. Гарно танцювали, повторювали за ведучою рухи і уважно слухали завдання. Гості також мали змогу послухати віршики про наших найрідніших і, інколи, трошки неслухняних діток!

Віршики розповідали малята від 3-х років.

Дуже вразив вокальний виступ, а саме пісня про маму у виконанні 5-річного Віктора та його мами Марії Бородуліної. Це була зворушлива мить на святі.

В кінці свята усім присутнім була запропонована спеціальна танцювальна програма із 6-ти різних музичних стилів, в ході якого дирекція ТРЦ «Анастасія» вибрали три найтанцювальніші пари, які отримали сертифікати в розважальний центр.

Усі без виключення дітки отримали подарунки від дитячого магазину "Антошка", які виступали також організаторами свята!

Впродовж усього свята гостей та присутніх розважали ведуча, керівник клубу «Територія мам» Валентина (до речі сукня ведучої була надана магазином "Jovanni", що знаходиться в ТРЦ "Анастасія") та ведучий Андрій із танцювальної студії «Art Fusion».

Хочеться ще раз подякувати усім, хто долучився до свята і допоміг вінницьким сім’ям на мить перенестися в казкове дійство і відпочити від повсякденних буднів. А саме – організатора ТРЦ «Анастасія», дитячому магазину «Антошка», клубам «Територія мам» та Mamaclub mamaclub.ua , а також усім партнерам та спонсорам.

Здається, жоден не пішов зі свята із поганим настроєм.

Зв'язані матеріали

comments powered by Disqus