Новорічний сімейний бал маскарад

22 грудня в ТРЦ “Анастасії» відбувся новорічний сімейний бал-маскарад.

Організатором свята виступила Вінницька обласна громадська організація «Територія мам».

Партнери свята:

 • ТРЦ «Анастасія»,
 • фестиваль психологічних практик «Живи»,
 • магазин дитячих мрій «Антошка»,
 • агентство «Геліос-няня»,
 • фотостудія «Флай»,
 • шоу-студія «451 градус по фаренгейту,
 • агенство по організації свят «Джем»,
 • компанія «Стріт»,
 • Gerus-Beauty Center,
 • магазин «Джованні»,
 • соціальна мережа mamaclub.ua,
 • форум вінницьких мам і татусів,
 • ТМ «Рудь» і «Ласунка»,
 • пекар Наталя,
 • візажист Аліна Наливайко.

Зазвучали перші нотки музики… До святково прикрашеного залу (дякуємо компанії «Стріт» та дизайн-студії “Sharlin DiSe») почали сходитись нарядно одягнені матусі, татусі та, звичайно, дітки. Були тут принцеси і джентльмени, бджілки і левенятка, феї і мушкетери, білочки і лисички, червоні шапочки і білосніжки, і навіть черепаха Тортила із відомої казки та багато-багато інших яскравих персонажів. Особливо приємно було бачити дорослих, які підібрали собі яскраві наряди, гарні аксесуари, перенеслись на вечір у дитинство і поринули у атмосферу казкового балу. 

При вході усіх гостей зустрічали прекрасні міми, представники із команди "Happy Mims", які додавали нашому балу справжньої вишуканої атмосфери. Біля них можна було зареєструватись та отримати подарунковий пакет, який вручався абсолютно усім учасникам.

Чудовий дитячий make-up створювали діткам представники шоу-студії «451 градус по фаренгейту", які пропонували усім аква-грим.

Навчали танцювальних па усіх гостей чудова танцювальна пара, сім’я, в якої уже є чудовий синочок, Ксенія та Микола Павловські. Саме вони розпочали новорічний бал-маскарад віденським вальсом та провели перший танцювальний майстер-клас. Усі – і дорослі, і малі – вчились вальсовому кроку і нескладним танцювальним рухам.

Продовжили бал виступом з шоу-номером «Латіна» представники танцювальної студії «Олімпія» Здецька Вероніка та Луценко Владислав, після чого дітки дружно та весело прикрашали паперові ялинки прикрасами-наклейками у дитячому конкурсі «Прикраси ялинку».

Ще один танцювальний майстер-клас був присвячений запальному танцю – румбі. Ми вивчили основний крок і спробували усі разом його потанцювати. Це було весело та цікаво.

Аніматор із агентства по організації свят «Джем» розважив найменших учасників балу шоу мильних бульбашок, по закінченню якого був танець у виконанні сімейних пар, які підготували спеціально на новорічний сімейний бал-маскрад вальс. Всього за 4 заняття молоді батьки, які зовсім не профі у танцювальній справі, навчались складним па та танцювальним підтримкам та порадували гостей своїм виступом. Хореограф-постановник – Ксенія Павловська. Після танцю ми провели сімейний конкурс, де відважні 4 татусі освідчувались своїм матусям у коханні, а ті взамін станцювали їм запальний танець. Це був дуже ліричний, по справжньому сімейний та веселий конкурс, який ми, а особливо учасники, запам’ятають надовго.

Під заворожуючі звуки музики виконали фокстрот Ксенія та Микола Павловські. В їхньому танці помічалось не лише гарне виконання, а й відчувалось справжнє кохання, яке можливо нести крізь все життя. Також вони провели майстер-клас по танцювальним підтримкам.

Під гучні оплески у нас на святі з’явилась Снігуронька, гостя, яку, напевно, чекали дітки увесь вечір. Відразу ж трошки втомлені дітки оживились, посміхались і раділи. Звичайно, усі здивувались, чого вона одна, адже ж яке новорічне свято без Діда Мороза. Снігуронька запропонувала станцювати танець як позивний Дідусю Морозу, який десь заблукав по дорозі. Дітки, яких навчала також хореограф Ксенія Павловська, станцювали чудовий танець під останні секунди якого на святі з’явився Дід Мороз. Як же зраділа цьому приходу дітвора, як запалали їх маленькі оченята, а особливо у тих, хто бачив його уперше (були на нашому святі й такі!). Веселі конкурси, запальні танці, хороводи - це було справжнє дитяче свято.

На завершення новорічного сімейного балу-маскараду чудова матуся Наталя (яка погодилась зробити нам новорічний солодкий сюрприз) спекла нам неймовірно смачний і величезний торт тільки із натуральних продуктів. Ми усі смакували тортиком, дякували Наталі, а потім сказали один одному «До нових зустрічей».

Ми дякуємо усім партнерам, які допомогли нам створити чудове, справді сімейне свято.

Ми намагались зробити бал цікавим для усіх: і для діток, і для дорослих, і, навіть, для бабусь і дідусів. Усі гості отримали подарунки від магазину "Антошка" та компаній "Рудь" та "Ласунка". Ще раз дякуємо усім гостям, що завітали до нас на свято, розділили разом із «Територією мам» новорічний настрій та провели вихідний у сімейному колі. 

З наступаючим новим роком і усіх благ бажає вам голова правління Вінницької обласної громадської організації Валентина Ткачук!

Зв'язані матеріали

comments powered by Disqus