Свято батьківства. Літо 2013

8-9 червня у ТРЦ «Мегамолл» відбувалось справді родинне дійство. Усіма родинами вінничани поспішали на свято батьківства, організатором якого виступила ГО «Територія мам». Ідея – ГО «Асоціація свідомого батьківства» (м. Київ)

Біля входу на всіх гостей чекали волонтери із ГО «Квестоманія», які запрошували до реєстрації та видавали подарункові пакети на згадку про свято від наших партнерів. А далі на відвідувачів чекали: ігровий майданчик з конструктором, консультанти із йога-центру «Лотос», смачна дегустація від компанії «Nestle», експерти з краси від компанії «Міралюкс», представники школи розвитку особистості «Allmodels» та центру розвитку дитини «Смайл», організатор фестивалю психологічних практик «Живи» Наталя Демчук, слінгоконсультант та експерт в підборі нянь Олександра Гайдук (агентство «Геліос-няня»), незвичайні роботи від студії зліпків «Чарівна мить», фотостенд соціальної мережі «Мамаклаб». Біля столика студії святкового дизайну «Шарлін ДіЗе» можна було помилуватись створеними власними руками прикрасами, букетами із памперсів та проконсультуватись із приводу оформлення та проведення свята для малюків, а на килимі від Kindermusic (керівник Олена Мельничук) дітки протягом 2 днів грали на музичних інструментах.

До нас на свято завітали гості із Києва, а саме ГО «Демократичний альянс жінок», які презентували свою програму «Зробимо українські міста дружніми до сімей». Карту закладів дружніх до сімей творили вже у м. Києві, презентували цю ініціативу також і в Вінниці. Дуже приємно, що початок створення такої карти нашого міста взяв початок на святі батьківства.

Окрім усього цього, в конференц-залі на всіх бажаючих очікували інформаційні майстер-класи. Говорили із провідними психологами і про щастя в шлюбі: шлях до створення і збереження гармонійної сім’ї (із доцентом, кандидатом психологічних наук Н.С. Чорноусенко), і про відповідальне батьківство: шляхи розуміння (практичний психолог, психотерапевт Моргун Ю.), і про дитячу агресію (психолог Алла Матус). 9 червня інформаційні майстер-класи були більше для вагітних, а саме: фізичні навантаження під час вагітності: для кого і навіщо (Наталя Михтюк, директор йога-центру «Лотос»), успішне грудне вигодовування попри стереотипи і забобони (Ольга Стецюк), партнерські пологи: ключові аспекти (психолог Вікторія Вітер).

На батьків та їх діток чекали також творчі майстер-класи. У перший день гості свята мали гарну можливість створити листівку своїми руками, ознайомитись із технікою квілінгу від Діани Козлової та зробити чудовий аксесуар – текстильну квітку – під керівництвом Ані Чубарової. У другий день представники центру «Смайл» запропонували діткам майстер-клас по створенню морозива із ниток, далі дівчатка вчились робити ляльку-мотанку, а на кінець смачний майстер-клас по створенню різноманітних фігурок із мастіки запропонувала Оксана Мельник.

Не могли ми не запросити активних слінгоматусь м. Вінниці. І запросили… Та отримали від них чудовий новий танець, який, надіємось, як і попередній, скоро стане знову популярним у нашому місті.

Чудовим доповненням свята став флеш-моб мам і діток та театр-експромт від центру розвитку дитини «Смайл».  

Відвідувачі свята мали можливість насолодитись дефіле у виконанні вихованців школи розвитку особистості «Allmodels» та показом одягу для вагітних від магазину «Кенгуру». Моделі отримали гучні оплески від глядачів та масу позитивних емоцій.

Своїми виступами нас підтримали вихованці танцювальної студії «Валькірія» (худ. керівник Марина Нічіпорук) та студії «3Z» (керівник Лариса Колесник), а на другий день чудовим вокальним виконанням нас порадували родина Бегасів із м. Гніваня та Марія Бородуліна із сином Вікторем.

Приємним доповненням стали розіграші сертифікатів від кафе «Мегамоша», а саме сертифікат на безкоштовне відвідування тематичних ранків протягом місяця та сертифікат на суму 500 грн. на проведення дитячого дня народження. Зареєструвались на святі протягом 2-х днів більше 500 вінничан.

Швидко та насичено пролетіли цих два дні. Щира подяка усім, хто долучився до свята. А найбільше партнерам: ТРЦ «Мегамолл», соціальній мережі mamaclub.ua, компаніям «Рудь» та «Ласунка», центру розвитку «Смайл», школі розвитку особистості «Allmodels», йога-центру «Лотос», компаніям Nestle, Аленка та Ліберо, студії святкового дизайну «Шарлін Дізе», благодійному фонду «Подільська громада», фестивалю психологічних практик «Живи», магазину «Кенгуру» та «Антошка», салону краси «S-studio», агентству по підбору нянь «Геліос-няня», ГО «Твереза Україна», студії зліпків «Чарівна мить», ТМ «Небесна криниця», ТМ «Згущене молоко Первомайского молочно-консервного комбінату», агентству по організації свят «Джем». Офіційні фотографи свята Андрій Ткачук та Іванна Губленко.

Дякуємо усім, хто приєднався, допоміг зробити справжнє родинне свято! Гості залишали наше свято усміхненими та задоволеними, з подарунками та гарним настроєм. До нових зустрічей! ГО «Територія мам» чекає на вас у своїх рядах. Давайте разом робити наше життя цікавішим. 

Зв'язані матеріали

comments powered by Disqus