Свято-акція "Підтримка грудного вигодовування: Поруч з мамами". Як це було...

4 серпня з 16.00 до 19.00 в сквері Козицького відбулась акція-свято в підтримку Всесвітнього тижня грудного вигодовування.  Ініціатором свята виступила Ольга Стецюк, консультант з грудного вигодовування, член громадської організації «Територія мам».

На святі було цікаво усім: і дорослим, і малим. Знаючи, що лише лекційна частина вагітних та матусь не дуже зацікавить, організатори намагались урізноманітнити програму свята. Так, після вступного та вітального слова Ольги Стецюк, акцію підтримали активні слінгоматусі м. Вінниці на чолі з хореографом Ксенією Павловською. Вони станцювали 2 танці із малюкам, а також продефілювали та показали усі принади такого сучасного девайсу як «слінг».

Далі дійства перемістилась до інформаційного містечка, де розпочались лекції провідних спеціалістів щодо процесу грудного вигодовування. Так, у нашому святі взяли участь Діна Петрівна Сергета, керуюча Обласним центром підтримки лактації з темою «Цікаві факти про грудне вигодовування. Значення для здоров’я матері та дитини», Світлана Іванівна Жук, завідуюча кафедрою акушерства, гінекології та медицини плода НМАПО імені П. Л. Шупика, доктор медичних наук, професор, м.Київ з темою «Контрацепція під час грудного вигодовування», Сергій Макаров, сімейний лікар з темою «Етапи введення прикорму діткам на грудному вигодовуванні», власне Ольга Стецюк, організатор свята та консультант по грудному вигодовуванню з темою «Успішне грудне вигодовування попри стереотипи та забобони», Наталія Михтюк, директор йога-центру «Лотос» із темою ««Фізичні навантаження під час вагітності: навіщо і для кого» та Вікторія Вітер, перинатальний психолог із темою «Психологічніаспекти грудного вигодовування». Вся інформація, що звучала із вуст спеціалістів, виявилась цікавою та корисною для вагітних жінок та годуючих мам.

В той час, як матусі навчались, дітки могли займатись творчістю на інтерактивному майданчику майстер-класів. Пропонувались тут: : «Перша іграшка для дитинки» (Вікторія Вітер), «Розпис імбирного печива» (Анна Волкова), «Перша сорочечка для немовляти» (Діана Слободянюк), «Краса із квітів» (ЛейлаАббасова), «Зав’язування слінгів» (Олесандра Гайдук), «Виготовлення маски для обличчя» (Анна Хіля), Kindermusik - міжнародна музична програма розвитку дітей від народження до 7 років (Олена Мельничук). Усім бажаючим волонтери наносили гарні малюнки, а магазин «Антошка» підготував для діток розважальну програму із смачними подарунками.  Розважальну естафету від магазину «Антошка» підхопило агентство по організації свят «ШАРиК» із казковою гостею Мілою та ляльками-велетнями.

На завершення свята магазин одягу для вагітних та годуючих мам підготували показ одягу. Моделями виступили звичайні вагітні та годуючі мами м. Вінниці. Показ викликав масу позитивних емоцій, адже вагітність та годування груддю – найбільш ніжні та найпрекрасніші періоди в житті кожної жінки.

Під час акції усі перехожі могли переглянути виставку «Смак любові» фотографа Аліси Пірогової із прекрасними світлинами годуючих мам. Дякуємо їй за підтримку.

Усі учасники свята отримували призи та подарунки від партнерів.

Прекрасне свято-акція на честь Всесвітнього тижня грудного вигодовування у Вінниці зібрав усіх, хто вірить, підтримує, розуміє, що грудне молоко – найперший ковток здоров’я всього життя! Це імунітет, сила, захист, любов, довіра, підтримка, розуміння, спілкування, щастя, тепло, ніжність. Лише грудне молоко – доказ того, що дитятко народилось у світ, де є мама, людина, яка виносила під серцем, розповідала, колисала, вчила любити, вірити!

«Свято вдалось» - з такими словами покидали сквер Козицького матусі, їх чоловіки та дітки та цілі родини.

ГО «Територія мам» висловлює щиру подяку ініціатору свята, Ользі Стецюк і бажає їй натхнення, сили і кар’єрного зросту у такій потрібній професії, як консультант з грудного вигодовування. А також головному партнеру свята, компанії «Гедеон Ріхтер», головному медіа-партнеру свята газеті «20 хвилин», магазинам «Антошка», «SweetAngels», «Кенгуру», торговій марці «Солодка мрія», «Mustela» та «Аленка», йога-центру «Лотос», медичному центру «Медівін», нашим друзям і партнерам благодійному фонду «Подільська громада», агентствам «Геліос Няня» та «ШАРиК», cоціальній мережі mamaclub.ua, фестивалям «Хобіфест» та «Живи», вінницькій міській раді, департаменту охорони здоров’я та обласному центру лактації. Щира подяка за підтримку свята членам ГО «Територія мам» Ксенії Павловській та Діані Слободянюк, а такою Олені Мельничук, Анні Хілі, Вікторії Вітер, Анні Волковій, ЛейліАббасовій. Усі ми разом змогли зробити чудове сімейне свято в підтримку Всесвітнього тижня грудного вигодовування 2013 на тему «Підтримка грудного вигодовування: Поруч з мамами». Дякуємо за активну участь та до нових зустрічей!

Більше фото тут 

Зв'язані матеріали

comments powered by Disqus