Вдалося! Свято батьківства. Осінь 2013.

Вдалося! Свято батьківства. Осінь 2013.

16 листопада 2013 року готель «Поділля» перетворився на сімейний центр із різноманіттям інформаційних, пізнавальних, розважальних та інтерактивних заходів. Адже в цей саме тут відбулося «Свято батьківства. Осінь 2013», організатором якого у нашому місті виступила Вінницька обласна громадська організації «Територія мам». Свято пройшо в рамках  V Всеукраїнського фестивалю свідомого батьківства, ініціатором якого є «Асоціація свідомого батьківства» (м. Київ). Захід відбувся за підтримки Управління у справах сім'ї та молоді Вінницької обласної державної адміністрації.

                   

Вже з самого початку усіх гостей свята вітала неймовірно красива арка та дружна сім’я із повітряних кульок, зроблена умілими руками керівника студії «Шарлін Дісе» Діаною Козловою. На реєстрації кожен міг отримати подарунковий пакет та отримував можливість заповнити купон на участь у розіграші призів, який відбувся в кінці свята.

Вже на другому поверсі усі учасники свята мали змогу поринути у неймовірну атмосферу hand-made виставки. Тут були представлені і мило ручної роботи, і традиційні ляльки-мотанки, вироби в стилі скрапбукінгу, тортики із памперсів, прикраси, в’язані вироби та багато іншого. Також на гостей чекала експрес-фотосесія від фотостудії «Sunday», прокат дитячих костюмів від агентства «Карнавал», прокат костюмів для вагітних, плетіння косей, аквагрим, дослідження творчого потенціалу від компанії «Інфолайф».

Об 11.00 годині розпочалось офіційне відкриття. На свято завітав сімейний вокальний ансамбль «Бурти», який подарував нам живу музику та чудовий народний спів.

Після відкриття розпочалась пізнавальна інтерактивна частина свята. У першому конференц-залі протягом дня відбувались семінари дитячого стоматолога Наталії Адельшиної на тему «Засоби та методи гігієни ротової порожнини у вагітних та дітей молодшого віку», дитячого гінеколога Антонюк Наталії, консультанта із грудного вигодовуванню Ольги Стецюк «Годувати груддю: корисно, модно, здорово»,  психолога Сніжани Дімітрової на тему «Покарання дітей: варто чи ні», сімейного лікаря Сергія Макарова на тему «Догляд за немовлятами від перших днів: помилки, що крадуть щастя материнства». Ми намагались піднімати теми, які стосуються щоденних турбот та актуальних питань, що зазвичай постають перед вагітними та молодими батьками.

У другому конференц-залі була активно-рухлива частина нашого заходу. На гостей чекали: Наталя Демчук, психолог, організатор фестивалю «Живи» із майстер-класом  «Мама-йога - активне дозвілля РАЗОМ: рух, розвиток, радість!», Вікторія Вітер, перинатальний психолог «Секрети успішних партнерських пологів», Алла Матус, психолог із майстер-класом «Ігротерапія – ефективна допомога батькам», Олена Мельничук, психолог із презентацією програми «Kindermusik - міжнародна музична програма розвитку дітей від народження до 7 років» та Іваницька Марія, тренер по пілатесу, фітнесу із майстер-класом «Пілатес - кращий фітнес для вагітних та молодих мам"

У холі також розташувались 2 творчі майстер-класи, які теж змінювали один одного через кожну годину. Усі бажаючі мали змогу спробувати свої сили у виготовленні виробів по техніці орігамі разом із Людмилою Заєць, розмальовували імбирне печиво із Анною Волковою, яке потім із задоволенням з’їдали, виготовляли вироби із квілінгу із майстринею Юлією, шили сорочечку для немовляти разом із Діаною Шпінь, створювали прикраси своїми руками із Анною Чубаровою, намагались подружитись із шерстю із представниками центру «Смайл», займались створенням аплікації від майстерні «Галькопластика», знайомились із технікою валяння із шерсті від студії «Арт Войлок».

У великому актовому залі діток розважали агентство по організації свят «Джем», «Фанти» та гості з магазину дитячих мрій «Антошка». Були тут і конкурси, і розваги, і естафети, і танці та багато іншого. Поруч розташувались «Мега розмальовки», від яких найменших наших відвідувачів відірвати було просто неможливо. Дітки залишали стіни великого актового залу задоволені, щасливі та трішки втомлені від того різноманіття, що їм пропонували.

Час від часу танцювальними виступами нас радували вихованці студії "New streem" та мега-запальні танцювальні майстер-класи від студії "Зумба".

Завершав увесь цей чудовий захід показ карнавальних костюмів від агентства «Карнавал» та агентства моделей «Princess». Маленькі моделі дефілювали по сцені, показували себе та свої костюмі у всій красі – тепер вже батьки точно знають, де взяти яскраві дитячі костюми на новорічні ранки та куди віддати свою дитину, щоб з неї виросла справжня модель.

Також на святі не обійшлося без подарунків. Проходив розіграш призів від стоматологічної клініки «Дент-лайф» та на завершення розіграли сертифікат на безкоштовну фотосесію від фотостудії «Sunday».

Цілий день разом з гостями та відвідувачами свята працювали чудові ведучі – Валентина Ткачук, голова ГО «Територія мам» та Вікторія Вітер, перинатальний психолог, член ГО «Територія мам» та «Асоціації свідомого батьківства».

Ми ще раз хочемо висловити щиру подяку усім, без кого це свято не стало б таким прекрасним. А саме, генеральним партнерам – компанії «Гедеон Ріхтер» та медичному центру «Медівін», парнерам свята – магазину дитячих мрій «Антошка», компаніям «Рудь» та «Ласунка», стоматологічній клініці «Дент Лайф», соціальній мережі «mamaclub.ua», фестивалю психології розвитку «Живи», центру розвитку «Смайл», студії зліпків «Чарівна мить», агентствам по організації свят «Джем» та «Фанти», фотостудія «Sunday», ТМ «Небесна криниця», студії декору «Шарлін Дісе», фітнесу «Зумба», ТМ «Альонка», компанії «Інфолайф», студії «Шарлін Дісе», мега-розмальовкам (Людмила Заболотна), волонтерам, усім тренерам та консультантам, усім учасникам виставки, усім гостям, а найбільше діткам, які завітали на свято.

Від імені правління ВОГО "Територія мам" висловлюємо щиру подяку Вікторії Вітер, перинатальному психологу за активну участь в організації "Свята батьківства", за енергійність, креативність та цілеспрямованість. Дякуємо, що ти з нами!

Створення і збереження гармонії в сім’ї – це щоденна робота, в якій приймають участь усі – від найбільшого до найменшого. Але результатом цієї роботи стають усміхнені діти, задоволені батьки, щасливі сім’ї. Кожен з нас шукає щастя. Для кожного воно своє. Але нехай воно буде поєднане із дружньою сім’єю, яка закладе міцний фундамент для нашої країни. І ми маємо велику  надію, що покинувши 16 листопада стіни готелю «Поділля» ви знайшли відповіді хоча б на деякі питання, які постають перед усіма у щоденній нелегкій професії «БАТЬКИ». Дякуємо усім.

 

Більше фото тут http://vk.com/album-25360153_182708487

Фото з експрес фотосесії тут http://vk.com/album-25360153_182700862

Зв'язані матеріали

comments powered by Disqus