Неймовірне царство войлоку. Знайомтесь: бізнес-мама Катерина Артіщева

Катерина Артіщева – молода жінка, мама 2 чудових діток, прекрасна дружина, учасниця проекту «Бізнес-мама – це реальність». Представляємо її бізнес-ідею!

Бізнес-ідея. Виробництво різноманітних речей з войлоку: біжутерія, іграшки, картини, чохли для телефонів, планшетів, сумки, мітенки, шарфики, горжетки, головні убори, одяг.

Бачення. Плани. Відкриття свого магазину.
- Продаж готових речей
- Продаж матеріалів для валяння шерсті
- Проведення майстер-класів

Стадія реалізації. Хобі.

Історія виникнення бізнес-ідеї. Переглядаючи Інтернет, потрапила на речі з войлоку і дуже захопилась властивостями цього матеріалу. Войлок складається з довгих шерстяних волокон, завдяки чому можна отримати несподівані ефекти по кольору, м'якості та фактурі.
Тому з нього можна виготовити абсолютно різні речі - від біжутерії до настінних панно і світильників. Вирішила спробувати. Сподобалось.

Секрети поєднання улюбленої справи із сімейними обов’язками. Це хоббі чудово поєднується із сімейним життям, незважаючи на те, що для повного завершення одного виробу потрібно 3-4 години. Процес  валяння можна залишати на будь-якій стадії, і потім «довалювати».
А процес фільцювання - це насправді чудова медитація, що відволікає від зовнішніх проблем.

Через 5 років. Через 5 років я буду справжньою успішною бізнес-леді, в якої будуть сяяти очі від того, що я працюю над своєю улюбленою справою)

Бізнес через 5 років. Вже відкриється мій магазин, навчу помічниць робити якісні речі, що дозволить розширити асортимент. І скоро "Арт-Войлок" стане достойним брендом)
Співпрацюючи з художниками, буду створювати колекції одягу, які представлятимуться на Вінницькому тижні моди.

Побажання. Побажання усім одне - не зупинятись, не зважаючи на труднощі. Кожна проблема - це можливість!

Посилання на сторінку в інтернеті http://vk.com/katyafelt

comments powered by Disqus