"Для мене сім’я – це спосіб найвищої реалізації", - стверджує відома дизайнер, чудова мама і кохана дружина Світлана Теренчук

Світлано, розкажіть, будь ласка, як так сталося, що ви – дизайнер?

З дитинства, мріючи стати дизайнером, створювала одяг своїм лялькам, а згодом і подругам. Також змальовувала альбоми численними ескізами. Дякуючи своїм батькам, які підтримали мої починання, після закінчення школи вступили до Вінницького інституту конструювання одягу і підприємництва. От з цього все почалось…… Після закінчення навчання почалася професійна робота. Я зрозуміла, що одного бажання бути дизайнером замало. Треба плідно працювати, постійно розвиватись, бути чесним з собою і з людьми.

Знаю, що у вас є син. Як власне вдається поєднувати кар’єру і виховання дитини?

Початок моєї кар’єри співпав з одруженням. Я вважаю це великим щастям, бо мій чоловік всіляко підтримує всі мої починання. Під час вагітності було дуже важко займатись дизайном, але припиняти роботу я не хотіла, з народженням сина, стало ще складніше та з’явилось більше натхнення. Хто б що не казав, а завжди можна поєднати кар’єру, сім’ю, друзів…. Головне, не ставити щось одне на перший план, все має бути в гармонії.

Як змінився підхід до власної справи з народженням сина?

Мушу сказати, що наявність дитини у сім’ї прискорила усі робочі процеси. Тому що часу на творчі роздуми стало замало. Але це надзвичайно стимулює. Я навчилась швидко приймати рішення і орієнтуватися у справах.

У вас досить відомий чоловік  – шоу-мен Олександр Теренчук. І ви досить публічна людина. Скажіть чесно, популярність не заважає жити?

Я дуже рада, що ми з Олександром знаходимо точку дотику і в робочих моментах і у сімї. Ми допомагаємо один одному у розвитку: я – новими образами для Олександра, він – організаційно та ідейно. Не можу сказати, що популярність заважає. Навпаки, приємно, коли ти затребувана в суспільстві, коли твоя творчість подобається.

Що для вас означають поняття «сім’я», «родина»? Чи часто відвідуєте батьків?

Для мене сім’я – це спосіб найвищої реалізації. Це те, звідки я отримую силу і любов, те, куди можна прихилити думу. На мою думку, сімя міцніє, коли усі її члени самодостатні і щасливі люди, яких тримає разом не обов’язок і матеріальна залежність, а кохання, довіра і повага. З батьками у нас гарні відносини, ми часто бачимось і зідзвонюємось. Обовязково проводимо свята у великому родинному колі. Приємно, що і мої покази мод відвідує уся моя родина. Навіть мій син виходить з чоловіком у нових образах.

Що для вас успіх?

Для мене успіх це – гармонія у сімейних відносинах, затребуваність у роботі, здатність відчувати маленьке щастя від усіх процесів життя. Робити те, що подобається так, щоб це подобалось і людям – ось справжній успіх.

Ваші побажання для матусь Вінниччини!

Усім матусям Вінниччини можу з твердістю сказати, що з появою дитини відкривається безліч можливостей для розвитку і творчості. Бажаю, щоб кожна мама змогла реалізувати себе і показати своїм дітям, що щасливим бути легко!

Дякуємо вам за чудове інтер'ю. Бажаємо з легкістю досягати тих звершень, які ви перед собою ставете! Будьте щасливою, коханою та народжуйте діток. З найкращими побажаннями від ГО "Територія мам"

 

comments powered by Disqus