"Мрію, щоб усі дітки, незалежно від віку і місця народження, були здорові", - розповідає матуся трійнят із селища Турбів.

"Мрію, щоб усі дітки, незалежно від віку і місця народження, були здорові", - розповідає матуся трійнят із селища Турбів.

Війна забирає у нас усі сили та засоби. Іноді ми забуваємо про ті проблеми, які не стосуються засобів обмундирування, зброї та ліків. А скільки людей сьогодні потребують нашої допомоги, підтримки, поради. І вони не на війні, а тут, разом з нами, поруч. Вона просила про пораду та допомогу. Допомагати легко! Разом. Навіть під час війни!

До громадської організації "Території мам" звернулась матуся трійняток Ольга Поліщук із селища Турбів, Липовецього району, Вінницької області. Вона просила про пораду та допомогу. Все, що я могла зробити, це вислухати важку розповідь про реалії життя та про ті проблеми, з якими сьогодні стикається сім'я Ольги. Пропоную вашій увазі невеличке інтерв'ю, а нижче реквізити, куди ви можете перерахувати гроші, якщо вважатимете за потрібне.

  1. Розкажіть трішки про себе та про діток?

Я мама трійнят, двох синочків та донечки. Мені 33 роки, зараз перебуваю в декретній відпустці. Мої дітки, як і напевно усі цього віку, дуже активні, допитливі, хочуть усе знати та пізнавати.


2. Які проблеми вас спіткали після народження дітей?

Дітки народились на 28 тижні вагітності. День їх народження – 29 лютого 2012 року. Було дуже важко. Стояло питання їх життя чи мого. Дякувати Богу та лікарям, ми усі живі. Але… проблем від цього не менше. Дітки родились шляхом кесаревого розтину, вагою 680 гр. дівчинка, та 860 та 1,6 кг хлопчики. 2,5 місяці знаходились в лікарні. Коштів, які отримували від держави, ні на що не вистачало. Батьки продавали все, що могли. Допомагали також рідні та друзі. Ліки доводилось шукати в Москві, відповідно і вартість їх була недешева. Зараз дітки хворіють. У Владика ДЦП, у Святослава – вроджена вада лівого вушка та також ДЦП, у Валерії – дефект міжпересердної перетинки. Коли дітлахи були маленькі, було дуже важко. Зараз ще важче…

3. Як вам допомагає держава?

Від держави отримуємо соціальну допомогу. Та грошей не вистачає. Дуже важко!


4. Про що ви мрієте?

Мрію, щоб усі дітки, незалежно від віку і місця народження, були здорові. А я, в свою чергу, докладу усіх зусиль, щоб мої власні виросли щасливими та здоровими.

 

Номер картки для перерахування допомоги у Приватбанку: 4149497816313136 ПОЛІЩУК ОЛЬГА ВАСИЛІВНА

comments powered by Disqus