Бізнес-мама - це реальність

Проект "Бізнес-мама - це реальність" втілюється на базі центральної міської бібліотеки ім. Бевза та бібліотеки-філії №11 (в рамках програми «Бібліоміст» (www.bibliomist.org). 

Мета проекту - збільшення професійної активності та надання інформації про заснування та ведення бізнесу для молодих матерів м. Вінниці та підвищення кількості користувачів бібліотеки шляхом створення клубу “Молода мама - підприємець”. Партнери: Вінницька центральна бібліотека ім. Бевза, Центр зайнятості, соціальна мережа Mamaclub.ua та ГО "Асоціація ділових жінок Вінниччини".

У проекті беруть участь 20 заміжніх жінок, які вже мають ідеї щодо розвитку власної справи, але потребують додаткових знань, практичних навичок та необхідної інформації для відкриття бізнесу.  Очікується, що після закінчення проекту щонайменше 40% жінок розпочнуть та будуть ефективно розвивати свій бізнес.

В рамках даного проекту відбулись: 

- інформаційна зустріч із успішними бізнес-леді «Переймаємо досвід: успішна бізнес-мама – це реальність», 

- вебінар «IT-технології для розвитку бізнесу»,

-семінар «Time-менеджмент для матерів: як поєднати сімейне благополуччя та успішну кар’єру»

- 3 тренінги «Лідерство як спосіб самоактуалізації та самореалізації особистості», «Від ідеї до реальних кроків: розробка ефективного бізнес-плану» та «Знання законодавства – запорука правильного та ефективного ведення бізнесу»

- семінар «Cприяння центру зайнятості у започаткуванні власної справи»

- практичне підсумкове заняття «Захист мого бізнес-плану». 

Буде проведена також експертиза створених бізнес-планів.

Зв'язані матеріали

comments powered by Disqus